Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nevotens és Valsartan mellett...

Nevotens és Valsartan mellett lehet D vitamint szedni?

Figyelt kérdés

Már 4 napja szedem a D vitamint.2000 NE.Recept nélküli.A 4.szemnél tartok, de most olvasom, hogy szívglikozidokkal nem szedhető vagy csak óvatosan.Nem tudom az én gyógyszereim szívglikozidnak számítanak-e? Az első 2 napon kalciumtablettát is bevettem mellé, azon akét napon jól aludtam, aztán arról is olvastam, hogy szívgyógyszerrel nem szerencsés, mert káliumszintet emelheti. Akkor most mit csináljak?

Azért szedem a D vitamint mert olvastam hogy hormon kiegyensúlyozó, nekem pms-em van, meg szorongásaim.És esélyes hogy nem teng túl bennem aD vitamin, mert még nyáron sem vagyok odakint olyan nagyon sokat.Idén nyáron még napozni se nagyon volt alkalmam, tehát nem süttetem magam sokat a napon, zöldséget sem eszek olyan sokat.Szóval milyen vitaminokat szedhetek a fent említett gyógyszereim mellett? Amit még szedek az magne b6 azt már régóta szedegetem, nem is tudom mióta.vagy egy éve folyamatosan.Az baj?


2017. dec. 30. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek nem szívglikozidok, lehet mellette D3 vitamint szedni.
2017. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!