Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen adagok mellett meddig...

Ilyen adagok mellett meddig fogja bírni a májam, hasnyálmirigyem?

Figyelt kérdés
25 évesen mindennap megiszok 4-5 üveg erős sört, olykor borozok is, Tokajit szoktam venni. Töményet nem igazán iszok, mert a gyomrom nem tolerálja, a pálinkától, vodkától pedig egyenesen irtózok. Nem tudom, hogy ez már alkoholizmusnak számít-e, olyan alkoholistáról még nem hallottam, aki ne bírná, ne szeretné a töményet.

2017. okt. 15. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj az alkoholizmussal hogy az ember agyat is rombolja, igy nem kepes felfogni, hogy mar alkoholista es ez miert rossz.
2017. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Voltam egyébként ultrahangos vizsgálaton, azt mondták, rendben van a májam.
2017. okt. 15. 12:16
 3/17 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, ha nem iszik erős sz.rokat az ember, akkor tovább bírhatja a szervezete.
2017. okt. 15. 12:21
 4/17 anonim ***** válasza:
10 évig még biztosan...nyugodtan piáljál.
2017. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A 10 év nekem már bőven elég. De nehogy azt hidd, hogy attól, hogy te nem iszol ennyit, nem lesz semmi bajod. Az alkohol egyébként is átfertőtleníti a belső szerveket. Baktériumölő és gombaölő hatású.
2017. okt. 15. 12:40
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted alkoholista az, aki minden piát szeret. Ezek szerint, én nem vagyok heteroszexuális, mert nem minden férfi tetszik?

Ne röhögtess, ha napi egy pohár sört innál, akkor is alkoholista lennél, mert rendszer van benne.

2017. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor az vagyok, és? Most is ittam, mert már remegett a kezem. Baj? Ismerkedni akarsz, vagy mi van? Szeretkezni?
2017. okt. 15. 12:50
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem szeretnék. Írtózok a pia szagtól. És látszik,hogy az alkohol már pusztítja az agysejteket kedves kérdező.
2017. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor pusztítja, az én döntésem, megbeszéltem már én ezt anyámmal. Igen, siratott, megsiratta a keservesen rossz életemet, nem szeretné, ha egyszer úgy találna rám a földön fekve. Azt hiszed, hogy könnyű ez mindenkinek? Nekem sem könnyű, a rohadt életbe! Senkinek nem az, de ez betegség, ami öl. Lassan megöl? Valószínű. Ez van. Majd Isten előtt elszámolni bűneimmel, aztán, ha akar, megbocsát azért, amit anyával tettem, meg amit magammal, az egész családdal.
2017. okt. 15. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ne igyál. Te is olyan vagy, mint az apám... megmagyarázod, hogy miért piálsz... sőt, még találsz a piálás egészségre gyakorolt pozitív hatásairól is történeteket.
2017. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!