Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek évek óta 37 fok körüli a testhőmérséklete? Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár éve rosszul éreztem magam egy hétig, akkor vettem észre, és akkor hónapokig mértem. Estére mindig 37 fok körüli, peteérésem után akár 37,3-4 is lehet, egészen a menzeszig.

Amikor felfedeztem, voltam vérvételen, hasi és nyaki uh-n és kardiológián is, de minden negatív.

Azóta életmódot is váltottam, sokat sportolok, egészségesen étkezem, jó az állóképességem. Azon kívül, hogy van egy kis hipochondriám és enyhe szorongásom (főleg nyilvános szereplés előtt van ájulásérzésem), semmi bajom nem szokott lenni.


Lehetséges, hogy nekem ez a normális hőmérséklet, vagy valamit benéztek a dokik, és bajom van,


2018. jan. 10. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik, ahogy olyan is, hogy valaki évekig méri a digitális lázmérőjével, ami pl fél fokot is téved.
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!