Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 50 alatti pulzus nagyon alacsony?

50 alatti pulzus nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
45-47 eket mérek több napja. A vernyomasom normalis . Eléggé tompa vagyok és szédelgek is. Lehet emiatt? n/26

2018. jan. 11. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen sportolsz? Túlterheled magad a sporttal?
2018. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen kevés. Nekem is volt ennyi egész sokáig. Egyél egy kis cukrosat, akkor nem fogsz úgy szédülni. De ha fáj a fejed sokat, igyál, ha nem segít azért vizsgáltasd ki magad. Nekem a rendszeres úszás segített és hogy mindig van nálam egy kis cukorka vagy gyors nasi.
2018. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Cukrom rendben van, fejem sem fáj.

Csak nagyon szédelgek és az sem úgy, hogy forog velem a világ, hanem így a fejemben. Fura nagyon. Mintha be lennék gyógyszerezve, és így ezáltal le lennék tompítva. Nem szedek gyógyszert egyébként.

Nem sportolok versenyszerűen sem.

Holnap megyek a háziorvosomhoz, hátha ad beutalót a kardiológiára, mert ez borzalmas.

2018. jan. 11. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívbetegség lehet. Én 55-ös pulzusnál már rosszul vagyok.
2018. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És milyen szívbetegség?
2018. jan. 11. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Legutóbb mikor mérték a kórházba nekem is 47 volt a nyugalmi pulzusom. Az asszisztens kérdezte hogy sportolok e. Mert akkor ez normális.
2018. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!