Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában nagyon sokat...

Mostanában nagyon sokat eszek, bármitől, , robbanok, , hozzászólnak, vagy bármi, már az emberekkel sincs kedvem találkozni, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Eddig egy nyitott, kedves türelmes srác voltam most pedig már rosszul vagyok már a társaságtól is. Normálisan ettem, most már ha befelyeztem az evést már éhes vagyok szinte 0-24 ben ennék, már ez is nagyon zavar, és nem látom értelmét se. :(

#düh #dühkitörés #Állandó evés
2018. jan. 14. 20:53
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg rájöttél, hogy manapság nem érdemes az emberekkel foglalkozni és helyettünk inkább foglalkozol a kajával. Az legalább nem bánt meg és nem piszkál.
2018. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ideges vagy, és a stresszevő lettél. A kaja részben pótcselekvés, részben pedig örömet ad. Javaslom, hogy csinálj valami egészségesebb, örömet adó elfoglaltságot, ami még a feszkót is levezeti. Pl bicajozás, súlyzózás, motorszerelés, dobolás, ilyesmi.
2018. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

23F vagyok most vesztettem el édesanyám és nagymamám lényegében az egész családom mert más elö rokonom nincs.

Idöm és ügyességem nincs a zenéhez, egyetem és a ház küröli munkák lekötnek, de nem eléggé és ezek miatt már csak tovább gerjeszti az egészet...

2018. jan. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!