Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S mi lehet a bajom?...

S. O. S mi lehet a bajom? Nagyon gyakran érzem magam kellemetlenül, rosszul étkezés után. Mi lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 napja a hurkától, ma pedig egy sima sült hús-krumpli -tól éreztem magam nagyon szarul utána. Mások olyan jóízűnen esznek, én meg szointe csak muszájból, a jólakottság érzése nekem hamar átmegy borzalmas teltségérzet-majdnemhoy hányingerbe, akár 2-3 órán keresztül,nagynehezen néha sikerül 1-2-őt büfizni, de addig szinte idegi alapon is belelovalom magam hogy jaj nehogy hányjak, ettől csak még idegesebb leszek és a félelem testet ölt, tényleg hányingerem lesz, utána egy következő fázisba lép a dolog, gyakran járok pisilni,és sokat, utána valamivel jobb lesz, kezdek helyre jönni majd iszonyat szomjas leszek. Mégis mi ez és mitől lehet? stresszes vagyok nagyon alapból..
2018. jan. 17. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Stressz is okoz ilyet. Evés közben hányinger refluxra utal ( nekem is ez van). Pisilés lehet az ijedtségtől de lehet a cukorszint miatt is. Szomjúság is a cukortól lehet, de ahogy írtad hogy utána szomjazol lehet a pánik miatt.

De egy orvos nem ártana! Labor stb...

2018. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!