Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi évben úgy érzem,...

Az utóbbi évben úgy érzem, hogy kissé erőtlen vagyok. Fáradtság, sokszor alig van energiám bemenni suliba meg hasonlók. Hogyan váljak energikusabbá?

Figyelt kérdés

Nem változtattam az étrendemen, nem vagyok beteg.

22/F, ha ez számít.



2017. okt. 23. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben érdemes tényleg az életviteledben keresni a problémát. Mennyi folyadékot iszol egy nap (és mit)? Sportolsz rendszeresen? Hogy néznek ki a napjaid? Mennyit alszol?


Attól, hogy te nem változtattál semmin, a szervezeted változott, és lehet, hogy más fajta életvitelre lenne igénye. Ezen kívül pedig azért érdemes lehet orvossal is kivizsgáltatni magad, biztos nem lapul-e valami betegség a háttérben, sose lehet tudni. Ha nincs semmi bajod, megfelelő a táplálkozásod és mozogsz is eleget, akkor akár környezeti hatás is lehet. Ha nincs motivációd a suli elvégzésére, és rosszul is érzed magad bent, akkor természetes, hogy nem leszel a gondolatától energikus. Szóval azt is érdemes átgondolni, minden rendben van-e az életedben, jó helyen vagy-e, azt csinálod-e, amit szeretnél és ami jó neked. Pszichés is lehet.

2017. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 feco8888 ***** válasza:

C-vitamin !

Vitamin hiányos vagy!

Napi 5-6-gramm C-vitamint szedj az év 365 napján!

2017. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!