Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha úgy döntök, hogy nem iszok...

Ha úgy döntök, hogy nem iszok folyadékot, de nem is edzek, hanem altatóval minél többet alszok, esetleg ha felébredve, egy egy rágót elrágok, akkor mi fog történni velem?

Figyelt kérdés
Mit fogok érezni? Na kíváncsi vagyok,vajon hány napig bírja a szervezetem ezt. Mikor lesz az,hogy bontok és egy ásványvizet :) kísérlet csak. Nem kell parázni. :)
2018. jan. 21. 07:19
 1/5 A kérdező kommentje:
* nem is eszek akar lenni...
2018. jan. 21. 07:20
 2/5 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust gyorsan ;)
2018. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök jót nevettem a rágós részen.:) Hogy jön ez ide? Mintha azt írtad volna, hogy géppuskával lőnek rám, de ha rágyújtok egy cigire, akkor meddig maradok életben? A kaja most nem számít, max egy nap és rohanni fogsz a vízért. A szervezet túlélési ösztöne jóval erősebb ám, mint a bohóckodás.
2018. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szervezet elvileg életveszélyesen kiszáradhat már két napi vízmegvonástól is. Tehát úgy gondolom, hogy oké napközben nem iszol, este szomjúság ellen rágózol (az valóban tompítja kicsit) akkor legkésőbb másnap reggel már állatias ösztöneid lesznek inni.
2018. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vannak hülye kérdéseim az tény :D na igen a szomjúság biztos nagy úr. De pl ha tudom hogy mondjuk a harmadik nap felénél tuti vízhez jutok, akkor addig ki lehet bírni. Talán. Na de nem játszunk ilyet :D
2018. jan. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!