Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj állandóan a fejem?

Miért fáj állandóan a fejem?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja delutanonkent szinte mar rutin szeruen faj a fejem. Egesznap olyan vagyok mint a mosott szar annyira faradt vagyok. 14/L

Mitol lehet?


2018. jan. 22. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Lett szemüvegem, azóta nem fáj a fejem és fáradt sem vagyok.
2018. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Víz és oxigénhiány , meleg lehet a tanterem a busz és a lakás . Sok víz tea ivása méz nyers gyümölcs segít . Kerüld a sót cukrot zsíros és olajos dolgokat .
2018. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szemuveges vagyok egy eve;)

Koszonom a valaszokat! Amugy eleget iszok mert allandoan szomjas vagyok

2018. jan. 22. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényeg nagyon sok oka lehet, de kivizsgálás nélkül csak tippeket lehet adni. Azt is tudnám elképzelni, hogy a problémás nyakcsigolyáidtól.
2018. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért kéne kerülni a sót? A só megköti a vizet. Inkább lehet több sót kéne fogyasztani. Ha mindig szomjas vagy és csak átszállás rajtad a víz, az a só hiány jele. Naneg a fejfájás is lehet a sóhiány tünete.
2018. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg sot eszek nagyon sos szaju vagyok ha valakinek egy kaja sos az nekem sotlan xd
2018. jan. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!