Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jöhetett elő nálam...

Mitől jöhetett elő nálam egyensúlyzavar, bizonytalanság, másnaposság érzet?

Figyelt kérdés

Kb 10 napja tart már, az a szédülés már alábbhagyott, de ettől függetlenül minden koncentrációt igénylő feladatot kihívás elvégezni. Munkahelyen nem nagyon szólok magamtól senkihez, de tartok attól nehogy azt gondolják hogy ittam és attól volnék ilyen.

Mindent kétszer, ha nem háromszor meg kell néznem, nem-e írtam el, jó helyre raktam-e.


Borotválkozás is hosszabb időt vesz igénybe, ezt is lassabban kell csinálnom


Vérnyomásom rendben van, olvastam hogy a fülben található egy egyensúlyért felelős szerv amit megkavarhat középfülgyulladás meg egyéb fülbetegségek, de ezeknek elvileg fájdalommal kéne járniuk nem?


Így csak találgatok, orvoshoz sem mentem ezért mert nem tudom körülírni, fájdalmam sehol sincs, tüneteim sincsenek, csak ez a kótyagosság.


2018. jan. 25. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem múlik el akkor jobb ha keresel egy orvost. 1000 oka lehet a szédülésnek. Nemcsak az beteg akinek fájdalmai vannak vagy lázas. Az is lehet, hogy túlfáradtál, kikapcsolódásra lenne szükséged. Ha az sem segít akkor keress egy orvost. A mai ellátási rend szerint a háziorvossal kell ezt megbeszélni, és ő ad msjd valahova beutalót, ahol majd adnak időpontot általában 1- 2 hónapon belül. Utána kezdődik a kivizsgálás. Én szerencsés vagyok mert ahol élek van magánrendelő. Amikor kiderült a magasvérnyomásom oda mentem és kértem az asszisztensnőt, hogy ajánljon egy szakorvost. 1 hét múlva fogadott a doktor. Néhány vizsgálatot meg kellett csinálni és felírta a gyógyszert, amivel azóta sincs semmi gond.

Szóval ne halogasd, kérj szakembertől tanácsot. Bármi is az ok jobb előbb a végére járni mint később

2018. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!