Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fásultság, álmosság, bizonytal...

Fásultság, álmosság, bizonytalanság érzés, koncentrációs nehézségek, mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy egyrészt àllandóan álmos vagyok, mégsem tudok gyorsan elaludni. Napi 7-9 órát alszom, ami elégnek kéne, hogy legyen. Másrészt sokszor, akár egész nap olyan érzésem van mintha részeg lennék. Nem vagyok ott fejben. Nem tudok koncentrálni semmire, csak ülök és... Fura állapotot érzek. Olyan mintha álom lenne (persze nem teljesen) de semmiképpen sem érzem azt, hogy 100%-ban ott vagyok fejben. Sokszor butaságot mondok, például egy betűt eltévesztek egy szóban. Elég ijesztő érzés és emiatt nem igazàn vagyok soha tökéletesen nyugodt. Nem tudom, hogy ez pszchiés, vagy valami fizikális dolog-e. Valakinek ötlete?

#álmosság #bizonytalanság #fásultság #koncentrációs nehézségek
2016. jan. 13. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Lehet vitaminhiány, vagy akár szimpla kimerültségből is.
2016. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 luller96 válasza:
Ez furcsa, mert velem is ez van ..beszedzavar stb..minden ahogy leirtad igy erzem magam en is ....en most kivizsgalasokra jarok ... Szedsz valamilyen gyogyszert ?
2016. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező és luller96,

Sikerült kideríteni mi okozza?

Én is ebben szenvedek...

Köszi ha válaszoltok! :)

2022. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!