Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a jó pánikrohamra?

Mi a jó pánikrohamra?

Figyelt kérdés
Vérnyomás csökkentőt szedek (portiron és lokren) nemrég átestem egy durva gyennyes mandulagyulladáson két napig enni inni is alig bírtam annyira fájdalmas volt a nyelés egyik hajnalba arra ébredtem hogy alig kapok levegőt ekkor már jó volt a torkom nem volt gond de egyre csak azt éreztem megfulladok, azóta ha este van és le kéne feküdni aludni nem hogy aludni nem tudok de elkezdek pánikolni hogy nincs levegő a szobában túl sötét van így a redőnyt se engedem le. Elkezdtem magnéziumot szedni mert azt mondták az majd segít de eddig semmi van olyan recept nélküli gyógyszer amit szedhetek a gyógyszereim mellett?
2018. jan. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Na a magnézium biztosan nem fog segíteni. Vannak gyogynövényes nyugtatók rengeteg féle, hátha valamelyik bejön.
2018. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez inkabb ilyen berogzodes a rossz elmeny miatt.

Szerintem ha egyszer sikerul legyozni, utana siman menni fog minden ujra.

Nekem a venynelkuli gyogyszerek nem segitettek, a sedocur forte volt jo alvashoz korulbelul 2 napig, de utana hatastalan lett.

Haziorvos nekem irt Ataraxot, az rendesen kiutott az elejen, pedig ez gyenge gyogyszer.

Nincs esetleg masik szoba ahol tudnal aludni par napig, amig sikerul elhitetned magaddal, hogy nem fenyeget veszely?

2018. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján ez nem a klasszikus pánikroham.

A magnézium pedig igenis jó, idegnyugtató hatása van. B-vitamin komplexet szedjél még mellé, és Omega3-at. Ezek így együtt elvileg pár nap alatt "rendbehoznak" valamennyire.

Ha gyógynövényes nyugtatót is szeretnél, egy ismerősömnek a Nervenpflege nevű készítmény vált be nagyon, kipróbálhatod, hátha... :)

2018. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a magnézium kezd beválni bár még a zárt helyeken nem igazán kényelmes most citromfűlevél teát próbálom ki azt mondták nagyon jó ideg és szívnyugtató
2018. febr. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!