Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szív fájás, unkomfort érzés,...

Szív fájás, unkomfort érzés, szorító mellkas? 2db PANANGIN 158 mg/140 mg reggel, este, és 2db negyed BETALOC 50 mg tabbleta, ez a két gyógyszer együtt szedhető?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam orvosnál, már 2x csináltak ekg-t, kaptam rá gyógyszert szedek napiszinten 2db PANANGIN 158 mg/140 mg reggel, este, és 2db negyed BETALOC 50 mg tabblettát.

Az ekg rendben volt, viszont néha viszonylag magas a pulzusom 90-100-110-140.

Néha szúr a szívem, meg dohányzás után felmegy a pulzusom.

Viszonylag sokat ülök, lehet ezzek kapcsolatos?

Valaki tapasztalta már? Pánik, vagy valami komolyabb?

Köszönöm a válaszokat!



#este #Szoritó mellkas #2db PANANGIN 158 mg/140 mg reggel #és 2db negyed BETALOC 50 mg tabblet #szív fájás #unkomfort érzés
2018. jan. 31. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott lenni, nekem is kicsit magas a vernyomasom, de nekem nagyon valoszinu, hogy a panik okozza.
2018. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A panangin ásványi anyag, mg és kálcium asszem. Amellett nyugodtan szedheted a betát.

Nekem nagyon pici szivritmus zavarom van, de csak a holter mutatta ki, minden más negativ, nem is akartak velem foglalkozni, én erösködtem.

Az a baj, h nagyon nem tudnak vele mit csinálni, nekem is annyit mondtak, h ne stressteljek, ne cigizzek, ne kávézzak. Hát köszi. Kávé nélkül élni nem tudok, mert 90/60 a vérnyomásom, kb alszom folyamatosan. A cigit mondjuk valóban el kéne hagyni...

2018. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy valójában az izom van begyulladva, a bal mellkasom felett ilyen pici gömbölyű dolgokat tudok kitapogatni, míg a jobb oldaliban nem.
2018. febr. 4. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!