Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Térdizületi gyulladás hogyan...

Térdizületi gyulladás hogyan szüntethető meg?

Figyelt kérdés
A térdizületem van begyulladva. Idős vagyok, de szeretnék fájdalommentesen élni és elkerülni a műtétet. Bármilyen hatásos krém, tabletta, gyógytorna, stb érdekel.
2018. febr. 3. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

foam roller, szabályos edzés, nyújtás

youtube videók

2018. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa, zöld színnel kezelni naponta kétszer 6-6 percig, mellette lóbalzsam, vagy Inno reuma krém, nekem segített, de eltelt 2-3 hónap mire rendbejött.
2018. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ilyen debilek, hogy jutnak számítógéphez?

Lóbalzsam?

1. rá van írva, hogy semmilyen hatóanyagot nem tartalmaz.

2. Mégis mit gondolnak az emberek? a bőrön nem jut át se fény, se folyékony, se szilárd anyag.

2018. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Idős korban az izületi fájdalmat, gyulladást mozgásszegény életmód is okozhatja. Édesapám például sokat térdelt a munkája miatt és hirtelen hagyta abba, amikor az infarktus miatt leállt a szakmájával. Hegesztő volt. Nem aktív sportot, de aktív mozgást javasoltak neki. Sokat gyalogolt, az a szívének is jót tett - így a fájdalma csökkent, a gyulladás is elmúlt.

A gyulladásra a lámpa szerintem is jó.

Jobbulást kívánok!

2018. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint érdeklődő,

"A gyulladásra a lámpa szerintem is jó."

Ez mit jelent bővebben?

Hogyan gyógyít?

Miért gyógyít?

A közvetlen napfény, illetve a szórt fény, ami egész életünkben jelen van az miért nem gyógyít?

2018. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit meggyőzni, kérdezőnek válaszoltam.

1 év sikertelen kezelések után vettem meg a lámpát, amikor nem akart gyógyulni egy ínhüvely gyulladás a kezemben, a lámpás kezelés és reuma krém nagyon gyorsan elmulasztotta a fájdalmat és a kemény csomót a csuklómon, mivel a térdem is rendbe hozta, nálam bevált és azt hiszem ez a lényeg.

2018. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer valaki meggyógyította a bénákat, de ettől még nem hiszem el, hogy egy lámpa is tudja, csak mert
2018. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell elhinned. :-)
2018. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HaEv ***** válasza:

Kedves Hozzászólók!

Attól, hogy valamiben nem hiszel, még működhet!

Kipróbálta és működött. Nem azért, mert hitt benne, hanem azért mert vannak biológiai és kémiai és egyéb elvek, amiket felismertünk.

Aki nem tudja, mi a napfény és a lámpafény közötti különbség, az azt sem tudja, hogy ha befekszik a szoláriumban a hagyományos lámpafény alá, nem ugyanazt az eredményt fogja kapni, mintha a speciális lámpafényt használja. Javaslom, nézzetek utána ezeknek akár a neten, hamár az iskolában nem tanultátok meg. Sosem késő! Inkább, mint hogy betegek legyetek és kétségbeesésetekben a sok fájdalom miatt legyetek kénytelenek olyanhoz is fordulni, amiben nem hisztek, vagy nem tudjátok mi az, de enyhülést vagy gyógyulást hoz.

2018. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a szoláriumban és nyáron a naponn is lebarnulok pár perc alatt
2018. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!