Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire veszelyes a leukemia?

Mennyire veszelyes a leukemia?

Figyelt kérdés
Apukamnal leukemiat mutattak ki,ma tudtuk meg.Valami golyoszerusegek nottek ki a nyakanal es a hatanal.Allitolag daganat.Gyogyithato vagy minden potyara lenne?
2010. jún. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is sajnálom, hogy apukád beteg :(

A leukémiának vannak gyógyítható és nem gyógyítható formái, valamint alternatív kezelések is léteznek, amelyek egész jó eredménnyel rendelkeznek.

Még ne vegyétek készpénznek a leukémiát, egy diagnózis nem diagnózis, minimum egy másik orvosnak is diagnosztizálnia kellene ezt. Ha az orvosok azt mondják nem lehetséges a kezelése, akkor menjetek el természetgyógyászhoz, ott van pl. Gyurcsok József, sokan szidják, de az ismerősömnek a gyógyíthatatlan agydaganatát helyrehozta...szóval a szememnek hiszek, és láttam a leletét és a gyógyulását. Mindent bele, semmi baj sem lesz!

2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget es a batoritast.remelem tenyleg nem lesz semmi baj(ennel nagyobb)
2010. jún. 7. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A leukaemia a leukociták (bizonyos típusú fehérvérsejtek) rosszindulatú burjánzása. 4 fajtája van. Mindenképpen kezelést igényel! Olyan nincs, hogy potyára lenne!

Sikeres kezelést kívánok az apukádnak!

2010. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leukémiának sok fajtája van, nagyon eltérő életkilátásokkal. Ez itt valószínűleg akut myeloid leukémia, de ezt az orvos tudja pontosan. Ennek is sok típusa van, különböző súlyosságúak. Minden esetben kezelhető, és gyakran gyógyítható. Hogy a kezelés potyára menne, az már 30 éve sem volt igaz, a mai modern gyógyszerekkel pedig különösen nem.
2010. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! A leukémia elviekben gyógyítható, ha időben diagnosztizálják és azonnal megkezdik a szükséges kezeléseket. Olvasgattam sokat a témáról, és közben jutott eszembe, hogy mindjárt itt van az adóbevallás, és még nem döntöttem, hogy kinek adom az adóm 1%-át. Én az „Együtt a leukémiás Gyermekekért Alapítványon” gondolkozom, most láttam facebook-on a parókás képeket sok ismerősömnél, és szerintem nagyon jó, hogy ennyire fel akarják hívni a figyelmet erre a gyógyítható betegségre.
2012. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!