Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mivel tudnám a...

Szerintetek mivel tudnám a félelmeimet leküzdeni? 16/L Nem szeretnék lenéző vagy okoskodó "úristen fordulj orvoshoz! " Kommenteket, segítséget szeretnék! Tudom, ez beteges de senki nem érti meg, milyen érzés ez.

Figyelt kérdés
Szóval elég régóta tart ez nálam, például amikor sétálok azon gondolkozom, hogy hány féle képpen tudnának megölni, elrabolni és hogy milyen következményei lennének,megtudná csinálni úgy, hogy ne jöjjenek rá, hogy ő volt. Emellett hogyha én lennék egy szemtanú miket mondanék épp ha az elöttem lévő emberrel történne ez. Nem merek elaludni úgy, hogy nem nézek be a szekrényembe, hogy nincs-e ott valaki, vagy hogy nem-e néz valaki az ablakból vagy az üres szobákban nincs-e valaki. A temetőben is rettentően félek, nem a halottaktól, hanem hogy megtámadna valaki. Mindig ilyeneken jár az agyam,tovább gondolom az eseményeket, hogy milenne ha...

2018. febr. 24. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel kinövöd.
2018. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne beszélgetni egy felnőttel akiben megbízol, majd egy pszichológussal - főként azért, mert már régóta tart ez a helyzet.

Simán megeshet, hogy kinövöd, de az is, hogy valami komolyabb helyzet áll fenn.


Esetleg történt valami, ami ezt kiváltotta? Mi az első ilyen gondolatokkal kapcsolatos emléked? Ezekről érdemes lenne szerintem elgondolkodnod, és átbeszélned valakivel.

2018. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichologushoz, mert előbb-utobb úgy behergeled magad, hogy az utcára lépni nem fogsz merni.
2018. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!