Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy kutyank oreg es...

Van egy kutyank oreg es folyton ugatt akkor is mikor se nem ehes se nem szomjas es senki sincsen ott ez mi lehet?

Figyelt kérdés
En azt feltetelezem,hogy a kutyak erzekenyebbek a szellemekre vagy az ilyen olyan termeszetfeletti lenyekre ezt valaki megtudna mondani vagy egy kicsiket elmagyarazni??? vagy egy igen/nem is eleg (es nem kell lehujezni mert mast nem probaltam meg hat mar majdhogynem mindent megprobaltam 2evet vartam vele hatha abba hagyja de nem hagyta abba idegesitonek nem idegesito csak erdekel)

2017. ápr. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán unatkozik. Vagy hall valamit, amit te nem, mert neki sokkal jobb a hallása.

Azért nem kell minden ugató kutya melléd szellemet képzelni...

2017. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
minden kutya sokszor ugat,nem tudtad?Akkor is,ha nincs ott senki,és nem éhes,nem szomjas stb.A távolból hallanak valamit és már ugatnak is.Bocs,de Hol éltél eddig?xD
2017. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy te nem hüje vagy, mert már maga a feltételezés is felháborító. Nem vagy az. Te hülye vagy!

Valószínűleg a kutyád hüje, mert ugyebár a hülye és hüje két különböző dolog. Ne szóval a kutyád egy vén hüje, aki skizofrén is.

2017. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:))
2017. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Biztosan halucinál..
2017. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom valaszotokat :D (tul sok horrort nezek :D) es 13 vagyok szoval elenk fantaziaju vagyok :D
2017. máj. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!