Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a gyomrom?

Mitől fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

Tegnapi kajám: délelőtt 9 körül tejberizs, délután 5 körül nagyon kevés lencsefőzelék, meg májkrémes zsemle.

Szomszédunknak szülinapja volt és hozott át tortát este 7 körül, így egy csoki tortát is ettem.

1-2 órával később éreztem hogy el kell mennem nagy wc-re de foglalt volt a wc és mire odajutottam volna már elmúlt.

Most nagyon fáj a gyomrom, erre keltem. Kimentem pisilni, de most már olyat is érzek mintha fel lennék puffadva.

Most végülis ez mitől van? Ezen milyen gyógyszer segít?



2018. febr. 27. 03:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy kb. 3 nagy pohár teát megittam, meg zero colát is ittam egy pár kortyot
2018. febr. 27. 04:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Cerucal, domperidon, ha erősen fáj 2 szem.

Akár unikum egy kicsi, vörösbor, vmi más rövid ital szintén szokott segíteni, nálam legalább is.

A torta lehet régóta el lett készítve és kissé romlásnak indulhatott..

2018. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudtál szrni, mikor kellett volna, persze hogy fel vagy fújódva.
2018. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!