Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este, elalvás előtt úgy...

Este, elalvás előtt úgy éreztem, mint amikor hullámvasúton ülök és "mozog" a gyomrom, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Előtte ettem elég sok vacsit, ráadásul megfejeltem egy zacskó 150 grammos csipsszel és egy nagy sportszelettel. Utána lefeküdtem és olyan érzésem volt, mint amikor pl az autó egy nagyobb emelkedőn a levegőbe emelkedik és az ember gyomra is megmozdul, vagy hogy mondjam ezt.

Elég bizarr érzés volt, mert nem konkrét hányingernek mondanám, hanem csak furának, de mivel elég álmos voltam, hamar elaludtam szerencsére. De a szememet mondjuk ki kellett nyitnom, amikor éreztem, hogy "jön" a mozgás, annyira fura volt. 8 óta fent vagyok, azóta semmi különöset nem érzek.


2018. febr. 13. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tele voltál, azért érezted ezt.
2018. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtti három órában már nem eszünk!
2018. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél sokat lefekvés előtt, főleg sok szénhidrátot ne, mert a nyugodt alvás szempontjából nem jó.
2018. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reméltem én is, hogy csak ennyiről volt szó, de nagyon rossz érzés volt, teljesen "idegen". Már megbántam, hogy bezabáltam, a vacsit kb 22 órakor etetm, aztán 2 körül a csipszet és a csokit. Sajnos rossz szokásom, hogy mindig csak estefele eszem. :(
2018. febr. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!