Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elájultam, és rögtön...

Ha elájultam, és rögtön talpra állítottak, mielőtt magamhoz tértem volna, abból lehet maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hogy maradtál talpon, ha még magadnál sem voltál?

És egyáltalán hogy jutott eszükbe egy eszméletlen embert talpra állítani...?

2018. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy talpra állítottak, nem lehet. Az ájulás okától viszont igen. Inkább ezt kéne kivizsgáltatni.
2018. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andresz montenegro válasza:
attól függ. ha sokáig talpon tartottak, akkor lehet. oxigenhianyos ájulás után,ha par parcig nem kap elég vért az agy halalos is lehet. de az mind kb az idő függvénye. fejfájás fenyerzeknyeseg fáradékonyság zavarodottsag, meg milio tunete lehet. ha vannak és komolyan gyanakszol menj el MR re.
2018. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért történt mert nem ettem eleget, vasárnap ájultam el, és ma szerda van és ma még mindig kicsit fáj a fejem és szédülök. Szerintetek lehet valami bajom?
2018. febr. 28. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden eszméletvesztéssel érdemes orvoshoz fordulni, én úgy tudom. Úgyhogy ha még napokkal később is úgy érzed, hogy tüneteid vannak, akkor meg főleg mutasd meg magad a házidokinak.
2018. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az evés - ill. nem evés - volt a kiváltó ok, akkor bizonyára leesett a vércukor-, és/vagy vérnyomásszinted. Ha ez gyakori, érdemes lehet kivizsgáltatni, de ha gond nélkül karban tudod tartani, akkor szerintem első körben ezt válaszd!
2018. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!