Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van minden reggel...

Miért van minden reggel hányingerem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes:) 18/L
2010. jún. 9. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
kialvatlanságra és vitaminhiányra gyanakodnék. esetleg magas a gyomorsavad. nálam néha okoz enyhe hányingert. gondolom érettségi időszak miatt pihenésre nem jut időd..:S
2010. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vashiány, cukor betegség sokminden lehet a körzetitől kell kérni beutalót, vizeletre, vérre, teljesre, pajzsmirigyre is...

Amúgy nekem is ez a problémám, 6 éve, nem vagyok tehát terhes, minden tesztem jó, nincs vitamin hiányom, szóval lehet pszihés eredetű is. Kialvatlanság, nem reggelizés, éhség, tudatalatti szorongás a naptól... (Nálam valószínűleg ez okozza.)

22/L

2010. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érettségi időszak miatt pont, hogy teljesen kipihent vagyok. addig alszom, ameddig akarok:) stresszelni sem nagyon stresszelek rajta, megvannak a pontjaim az egyetemre akkor is, ha a szóbelin csak 10%-ot szedek össze mindenből. szedek b-vitamin komplexet, régebben attól jobban lettem, mert mindig émelyegtem, de most már nem segít:S reggelente, amikor jártam suliba, csak úgy tudtam menni, ha volt helyem, különben rosszul lettem.
2010. jún. 9. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy teljes labor vizsgálatot a körzetitől ezekre a tünetekre hivatkozva, nagyon sokmindennek lehet a tünete érdemes lenne mihamarabb rájönni mi okozza!
2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
iskolaorvosnál már voltam kivizsgáláson, semmi bajom...
2010. jún. 9. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Vér, vizelet és a többi? Mind jó? (Ha csak megkopogtat itt-ott, az nem kivizsgálás. Ha a vérleletek nem hoznak eredményt, és a probléma továbbra is fönn áll irány az MRI, EEG, EKG, CT és a többi kütyü. Végül pedig pszichiáter.

Ha annyiba tudod hagyni a kivizsgálásokat, mondván áh ez bonyolult, akkor nem okoz olyan nagy gondot ezek szerint, vagy nem áll fönn olyan régóta.

Én bármit megadnék már, hogy ne kelljen a reggeli rosszullétemet, bekalkulálni, korábban kelni miatta, stb. Hátha neked hoznak eredményt a vizsgálatok, persze, ha nem olyan komoly a helyzet, akkor nem érdemes.

2010. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vészes, tudok élni tőle, csak kellemetlen.
2010. jún. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!