Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon miért, van mitől van...

Vajon miért, van mitől van ez? Már nagyon szeretném ha vége lenne.

Figyelt kérdés

Napközben gyakran érzem,hogy váladék gyülemlik fel a torkomban.Ez az "állapot"jó pár éve tart kisebb nagyobb megszakításokkal.Ha érzem,hogy felgyülemlik egyszerűen kiköpöm és utána minden oké.

Viszont ha esetleg megfázom,akkor ez fokozatosabbá válik és rendkívül rossz érzés.

A család arra is gyanakszik,hogy olyan szobába költöztem be ahol elég magas a páratartalom és néha penészedik a fal.

Viszont azt is megfigyeltem,hogy ha uszodában vagyok és eltöltök egy pár órát az ottani környezetben,egyáltalán nem érzek semmilyen ingert.Tudom,hogy ez ellentmond annak amit korábban leírtam, de ezt tapasztaltam.

Vajon hová forduljak segítségért? Létezik erre valamilyen gyógymód?


2018. márc. 17. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz. Lehet örökletes is a probléma. Adnak rá megfelelő gyógyszert.
2018. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégészetre menj el sürgősen, nem kell beutaló.


A szobáddal pedig kezdeni KELL valamit, hogy alacsonyabb legyen a páratartalom, mert a penészgombák nagyon sokfajta betegséget okozhatnak, és nem csak légútit, hanem pl. autoimmunt is.

2018. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A páromnak is ez van...tudnék róla mesélni...



Nő vagy vagy férfi??



Dohányzol??



Mi már mindenféle kivizsgáláson voltunk vele...de minden negatív.


Téged nem zavar?? Környezetedet??

2018. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allergiától van. Én a penészre gondolok.
2018. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!