Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Immunrendszer erősítésére mit?

Immunrendszer erősítésére mit?

Figyelt kérdés
Február eleje óta beteg vagyok kisebb-nagyobb megszakításokkal. Többször is szedtem antibiotikumot, neocitránt, lázcsillapítókat... most talán elmúlt végre, de iszonyat gyenge vagyok. Mivel tudnám visszaerősíteni magam?

2018. márc. 22. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is szedj valamilyen bélflóra-helyreállító készítményt, mert ezek a gyógyszerek rendesen szétvágják a rendszert. :(

Pár nap vagy egy hét után pedig kezdj el egy három hónapos Béres-csepp + C-vitamin-kúrát, a C-ből emelt adagot, 500-1000 mg-ot naponta. Plusz B12 és D-vitamin, szintén nagy adagban.

2018. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom
2018. márc. 22. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Propolisz vagy méhpempő kúra is nagyon jó immunerősítő, feltéve ha nem vagy allergiás ezekre.
2018. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!