Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Immunrendszer erősítésére...

Immunrendszer erősítésére milyen vitaminokat/ásványi anyagokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok nyavajával küszködök, gyenge az immunrendszerem, így nehezen győzi le a betegségeket, arra gondoltam sokat segítene, ha támogatnám egy kicsit. Sportolni rendszeresen szoktam, de inkább csak lightosan, szintén a betegségek miatt. Mega daily one plusra gondoltam meg egy ásványi anyagos étrendkiegészítőre. Mega dailyből napi kettő menjen vagy csak egy? Esetleg még érdemes lenne szedni ezek mellé valamit? Ásványi anyag kiegészítőnek tudnátok valamit javasolni, jó ár/érték aránnyal? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 5. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

c vitamin,kalcium magnézium és d3 vitamin a fontos neked.

ezekkel és omega 3al úgyis érdemes kiegészíteni a mdo-t.

2015. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És van olyan ásványi anyag komplexum amiben mind a három megtalálható? Vagy külön külön érdemesebb lenne?
2015. júl. 6. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

külön.

a multikban pont ezzel a 3al szoktak spórolni.

2015. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!