Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jól van ez így? Nagyon zavaró...

Jól van ez így? Nagyon zavaró a problémám!

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok 168cm és 53-54kg. A súlyom sajnos meglátszik rajtam, főleg a hasamon meg a combomon. Narancsbőröm is van. Tudom, hogy furán hangzik, hogy 12 évesen narancsbőr, de sajnos van! Ha csak egy picit is eszek, már azt is gond, mert a súlyom csak föl megy, de le nem. Egy héten 4x 1 órát kosarazok, és mégsem lesz semmi. Sosem fogyok, pedig fölüléseket is csinálok méghozzá jó sokat. A hasamon nagy a háj, amit nagyon szégyellek is, és mindig be kell húznom még a családom előtt is a hasamat. Egyre kevesebbet eszek, de mégse fogyok, sőt!! KÉRLEK SEGÍTSETEK!! Nem tudom, hogy mi lehet a bajom!!
2010. jún. 10. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A súlyom meglátszik rajtam azt mit jelent, hogy nem állnak ki a bordáid?
2010. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szokásos tinigond: kövér vagyok jajj, jajj. Ennyi az összes bajod.
2010. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tűnik olyan nagyon soknak. Ne indulj el az anorexiások rögös útján, mert még megbános...
2010. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Teljesen jó ez a a súly...


Melyik fiúnak tetszenek a nagyon vékony lányok? :-S

A normális sokkal vonzóbb..

2010. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék anorexiás lenni, de zavar a narancsbőr!! Már mások is mondták, hogy nagyon narancsbőrös a combom és ezt nem én találtam ki!! Még a legjobb barátnőm is meg szokta jegyezni. A súlyom nagyon picit zavar, csak a háj a gond!
2010. jún. 10. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:

58kg-ig még teljesen normális. Nem értem mi a baj az 53-54 kilóval...

A narancsbőr meg sajnos hajlam kérdése:(

2010. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor bele kell törődnöm. :S De nincs valami has-comb erősítő módszer, amitől szebb lehetne az alakom? Köszi a válaszokat!!
2010. jún. 10. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon vékony ismerőseimnek is van narancsbőre, az nem a túlsúlytól függ szerintem
2010. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok otthon a témában, de én úgy tudom, hogy anarancsbőr a helytelen táplálkozás eredménye. Méreganyagok...stb. amit szerintem tehetsz, az hogy nem eszel gyorskaját, zöldséget, gyümölcsöt elegendőt eszel, sok vizet(cukroztlant)iszol:) én ennyit tudnék tanácsoli! A súlyod cseppet sem rossz a magasságodhoz.:)
2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember a legjobban úgy látja hogy van -e feleslege, ha meztelenül nézi meg magát. Pl. én vékony vagyok ruhában nézve, de anélkül látszik, hogy van hasam,a combom összeér, naribőr stb. és már ez is felesleg ha elméleti síkon nézzük. A felesleg alatt én felhalmozódott zsírt értek, ami a naribőrt is okozza. Nekem is van. Nekem nagyon sokat segített az AVON-os narancsbőr elleni zselé. Nem hittem benne, de komolyan eltűntette őket. Nem vagyok AVON-os, nem reklámból írom. A másik, hogy a bőr alatti összegyűlt zsírcsomócskákat krémes erős masszírozással lehet szétnyomkodni és azok felszívódnak. De minden nap 2X át kell masszírozni, utána hideg-meleg zuhany, hogy a vérkeringés jól működjön a salaktalanításhoz. A naribőr a salakanyagokat tárolja, amit sajna nem tudunk megelőzni a mindennapi életben.

Én megértem hogy hízottnak látod magad, mert nem mindenkinek jelenti az átlagos súly ugyanazt. Az tény, hogy a pasik a nőies nőket szeretik. Ha fogyni szeretnél, akkor naponta többet kellene sportolnod, mert a mozgásszegény életmód teszi az emberrel ezt. Pont múltkor volt erről szó a TV-ben. A bennszülött népeknél nincs elhízás, ők naponta vagy 15 km-tert gyalogolnak, futnak. Elképesztő mi ehhez képest a civilizált életben mennyit mozgunk. Sokan csak beülnek a kocsiba és alig mozognak. A gyomrodat kicsit leszűkítheted, ha csak a 2/3-át eszed meg annak, amennyit eddig ettél. A korod miatt ne fogyózz! Még sokat alakulsz felnőtt korodig, a legtöbbet teheted, ha már most elkezdesz életmód szerűen sportolni, futni, úszni, aerobikozni, ha van is kedved hozzá. Sok sikert!

2010. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!