Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nehézlégzés esetén segít a...

Nehézlégzés esetén segít a mélyhűtő?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ha valaki nehezen kap levegőt, akkor a mélyhűtő párája segít.

2018. márc. 25. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, ismerős kisfia is rosszul lett, nem kapott levegőt, a telefonba mondták neki, hogy addig is míg ki nem érnek lélegezzen a gyerek a mélyhűtőből. Használt. A betegség neve nem jut eszembe.
2018. márc. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ideiglenesen segít, bár párásíthatsz másképpen is a lakásban, de ha még orvosnál nem voltál, akkor feltétlen menj el.
2018. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
krupposnál minél gyorsbban száraz, hideg levegőre kell vinni, akár mélyhűtő is beválhat :)
2018. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló! Régebben rendszeresen 3 havonta jártam orvoshoz, mert asztmás voltam/vagyok, de egyre javult az állapotom. Egyszer időpontkérésnél kérdezte orvos az állapotom, szoktam e fulladni, futás után hogy veszek levegőt, stb és minden jó volt. Azóta nem is kérünk időpontot, és nem is fulladtam. Tegnap hasonló volt a fulladáshoz, tüdősípolás, köhögés, de kimentem ittam vizet és nem azt mondom, hogy jó volt, hanem jobb volt.
2018. márc. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!