Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem lehetek olyan szép...

Miért nem lehetek olyan szép mint a többi lány?

Figyelt kérdés
Úgy érzem minden lány szebb nálam, egyszerűen én nem vagyok az a modell alkat,nem vagyok magas, nincs darázsderekam, sem kicsi mellem, fenekem, hát közepéig érö hajam, kicsi fejem stb.. Rengetegszer megpróbáltam elfogadni magam, néha meg is vagyok elégedve a külsőmmel, de amikor kimegyek az utcára látom, hogy a többi lány mennyivel szebb, mindig rossz kedvem lesz. Tudom, hogy most sokan azt fogjátok írni hogy van ennél nagyobb probléma is a világon, és igazatok is van, de ha ezt a problémát megszüntetném, ha végre elfogadnám magam ,amiben meg leginkább egy fiú segitene, ha megdicsérne, de nem szoktak... Pedig akkor visszatérne az önbizalmam egy kicsit. :( Mégis mit tegyek, kérlek segítsetek. 17/l

2018. márc. 27. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha másokkal hasonlítgatod magas és rossz kedved lesz, akkor az is kiül az arcodra, ha elfogadnád magad és meglátnád magadon a szépet is, mert mindenkin van valami szép, akkor magabiztosabb leszel és a kisugárzásod is szebb lesz, mindjárt megszépülsz. Emeld ki magadon azt ami szép, és mosolyogj sokat, máris szebb lesz a világ.
2018. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek okosnak is kell lennie.
2018. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat a karcsusag (ha csak nem betegseg miatt) odafigyelessel elerheto. En pl 175 vagyok megis 160 lennek szivem szerint, akkor fel tudnek venni magassarkut a baratom melle, nekem kicsi a mellem nagy a csipom szoval megvan a darazsderek, de lapos a fenekem. Hidd el, nem nagy orom. A hajadat megnovesztheted. A fejeddel sajnos semmit nem tudsz csinalni de nem hiszem hogy olyan nagy lenne :D

Mindenkinek az a rossz, ami neki nincs.

En az egyenes hajert tudnek olni, mert a sok vasalastol kihullott a fele vagy tobb.

Figyelj oda magadra, keress egy peldakepet aki olyan adottsagokkal rendelkezik mint Te.

Torodj a testeddel, akkor jobban fogod erezni magad.

2018. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de nagyon "szemellenzővel" nézed a világot, ha mindenkit szebbnek látsz magadnál... Totál kizárt, hogy így lenne. Ha csak arra gondolok, hogy az utcán mennyi tizen- és huszonévest látok, akikről folyik le a háj (és ennek ellenére mernek topot felvenni, nem takargatják az úszógumijukat meg a hurkáikat); másoknak "csak" a combja vaskos, és/vagy a vádlija, és nem is sorolom tovább.

Ezentúl szerintem tudatosan úgy nézz másokat, hogy ne csak azokat vedd észre, akik tényleg nagyon jól néznek ki.

Egyébként meg a túl szép lányok általában beképzelt bunkók szoktak lenni (fiúk dettó), meg buták is. -- Nem általánosítok, vannak gyönyörű ÉS okos lányok, de nekik meg valami más nyűgjük lehet valószínűleg.

Szóval én azt javaslom, hogy ne csak a külsődet nézd, hanem a belső értékeidet is. Akár listát is írhatsz ezekről. A külsődön meg ha minimálisan is, de tudsz változtatni, pl. hajnövesztés, vagy olyan frizura, amely optikailag kicsinyíti a fejet.

És ne azt várd, hogy egy fiú megdicsérjen, ne erre alapozd az önbizalmadat.


Más tanácsot nem tudok adni. De talán ez még segít: én sem voltam kiemelkedően szép, ráadásul általában mindig a barátnőim néztek ki jobban; és ugyanígy ki voltam bukva, hogy nagy fejem van (ami amúgy nem is igaz :D), meg hogy kicsi a mellem (akkor még pont a nagyobb volt a "menő"), meg hogy nem vagyok "alacsonyabb és vékonyabb" (merthogy magasabb voltam és vagyok az átlagnál, de a testalkatom teljesen normális volt, nem piszkafa lábakkal, hanem teljesen arányos, hosszú combokkal); szóval általában én sem voltam elégedett a külsőmmel.

Most meg néha ránézek egy-egy régi fényképre, és sírhatnékom van, hogy bár most néznék ki úgy... :D

Amikor a Facebookon ment az a régi fotót feltöltős játék, az egyik tinikori képemnél az ismerőseim sorban ájultak el, hogy milyen jól néztem ki... És tényleg, most már én is így látom. :)

Szóval értékeld a mostani állapotodat már csak azért is, mert most legalább még nincsenek ráncaid, rugalmas az arcbőröd stb. :)

2018. ápr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsi melleket szertnél? Hogyhogy? Amúgy előttem jó tanácsokat adtak.
2018. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy csak azokat veszed észre akik szebbek nálad. Én rengeteg ocsmány tizen meg huszon évest látok. A leírás alapján kétlem, hogy olyan lennél. Te miért nem látod őket is? Egyébként meg kihozhatod a külsődből a maximumot ha ápolt vagy, sportolsz és csinosan az adottságaidanak megfelelően öltözöl. De ennél többet nem tehetsz. Ezért talán jobb lenne elfogadni, hogy nem te vagy a legszebb a világon és nem keseregni olyan dolgon amin maximum fájdalmas plasutikai műtétekkel változtathatsz. Én ismerek olyan lányt aki modell alkat baba arccal. És utana fordulnak a férfiak. De senkinek nem kell mert csak addig szép amíg meg nem szólal. Próbálj azzal is foglalkozni milyen belső értekeid vannak. Mennyire vagy érdekes szemelyiség, meg művelt, jó humorú stb. Mert az megszépíti az embert. A buta lányok hiaba szépek. Meg mit fogsz csinalni 10-20-30 év múlva mikor öregedni kezdesz ha csak a külsősegekkel vagy elfoglalva. Jönnek a ráncok...és egyre többen lesznek szebbek nálad....azok az igazán szép emberek akik együtt élnekca testükkel...nem kritizálják folyton azt amin nem lehet változtatni. Örülj, hogy fiatal vagy és egészséges. Lesz olyan fiú aki szépnek fog látni. De ha te azt sugárzod, hogy ronda vagy az látszik ám. Húzd ki magad és próbalj úgy viselkedni mintha te is úgy látnád hogy szép vagy. A környezeted reakciói is megváltoznak hidd el.
2018. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Félre lehetne tenni a média álltal diktált szépsegideált. Modell alkat? A nők 99,9% a nem az és nem is lesz soha. Nem kaphat meg mindent az ember. Kinek ez jut kinek az. Ha végig gondolod annyira nem állsz rosszul. Van egy elfogadható külsőd amicmég valamennyire alakítható, és ehhez építhetsz egy kívanatos belsőt és egy menő csaj leszel. Hol itt a probélma? Mit szóljon aki tolószekben ül vagy pici kora óta dagadt és csúfolják és nem tud lefogyni. Na őket is nézd meg! Nem a külsőddel van a baj hanem szemüveggel amin keresztül nézed a világot
2018. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni de a férfiak többsége pont az ilyen alkatú lányokat szereti. Kicsi fejen meg egy jó frizurával lehet változtatni. Márcha tényleg kicsi és nem csak te látod úgy.
2018. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, bárhogy is nézel ki, nálad is vannak sokkal csúnyábbak, akik téged irigyelnek. Vagy mondjuk aki tolószékben ül, rád néz és azt mondja milyen jó neked, hogy tudsz járni és mennyire cserélne veled. Az is lehet, hogy egy általad gyönyörűnek gondolt lány, akivel nagyon szívesen cserélnél, rád néz és azt gondolja bárcsak ő lehetne te mert neked nincs alkesz apukád aki veri a családot. Szóval nem lehet másokhoz hasonlítani magunkat. Mindenki a saját útját járja.

Legyél mindig ápolt és mosolyogj sokat. A mosoly széppé, vonzóvá tesz. A kedves embereket mindenki szereti. És a fiúk is sokkal inkább vannak egy jókedvű okos lánnyal, mint egy beképzelt libával.

2018. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha úgymond jól akarsz kinézni akkor sport,sport,sport. Élj egészséges életmódot,stb. Egy laza sminket tegyél fel mindennap(alapozó/korrektor,szempillaspirál). Tedd rendbe magad külsőleg. És nem hinném hogy olyan ronda lennél ahogy leírtad magadat. És nem is biztos hogy azok a csajok akik szépek kedvesek is. Én is van hogy utálom magamat,kövérnek érzem magam,de elkezdtem sportolni,szépítkezni. És nem mellesleg. Barátkozz,mosolyogj. A mosolygó embereket kedvelik.
2018. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!