Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek normális és szép...

Szerintetek normális és szép egy 80D méret egy fiatal lánynál?

Figyelt kérdés

Sziaszztok!

Engem nagyon sokszor megbámulnak, és szóvá teszik. És engem már tényleg zavar. Jó lenne tudni miért van ez



#mell #lány #szépp
2017. jún. 18. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A D kosár elég nagy,valószínűleg azért bámulnak meg.Tudod a férfiak 99,9%-a a nagy melleket preferálja.
2017. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia, ezzel nem tudsz mit csinalni, inkabb örülj neki!!ha lapos lennél akkor meg az lenne a bajod. :)
2017. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, a fiúk/férfiak már csak ilyenek.Ha valami szép, azt megnézzük alaposan.

Persze, ahogy mondani szokták, ha valaki veled beszélget, akkor a szemedbe neézzen, ne a melleidet bámulja.

Én is megnézem, ha csinos egy lány!

Azt tudom neked mondani, hogy ne foglalkozz velük, főleg ha beszólnak emiatt, főleg arra szoktak panaszkodni a nők, hogy építkezés mellett nem lehet úgy elmenni, hogy ne szóljanak be "egyéb" dolgokat. Ilyenkor gondolja arra, hogy azok a lányok, akiknek meg nincsen nagy, azok meg pont olyat szeretnének.

Legyél rá büszke, de mindig tud, hogy hogy kell felöltözni, - legyél stílusos -azért túlságosan ne mutogatsd magad, mert akkor csak szaporodni fognak a beszólások, meg az, hogy megbámulnak!

Szóval biztos jól nézhetsz ki, így az alapján, amit leírtál.

2017. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a 80D méret nagyon jó!

Nyilván vannak szép keblek és kevésbé szépek ebben a méretben is, de maga a méret klassz!

2017. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen normális a méret. Amúgy üdv a klubban. 23 éves vagyok és 80 G-s melleim vannak.
2017. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szép! Inkább az a probléma, hogy keveseknek adatnak meg ilyen szép nagy mellek! A legtöbben a nagy melleket szeretjük, úgyhogy légy rájuk büszke!

27/F

2017. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki szóváteszi, jegyezd meg hangosan, hogy hiába borogatod akkor sem apad le!
2017. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Így már kicsit megnyugodtam

2017. júl. 28. 00:40
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem találjuk szépnek, akkor levágatsz belőle ?
2017. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Én is pont erre gondoktam xD

2017. aug. 11. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!