Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 8. napja tartó láz, nem...

8. napja tartó láz, nem igazán akar múlni, es nem hasznal a lazcsillapio! Mivel probalkozzam meg?

Figyelt kérdés

Multhet hetfon jelentkezett fejfajassal, kicsi kohoges...estere pedig laz, elso este 38, masodik 38,7, harmadik 39,5 ekkor begorcsoltek a vegtagjaim, kozben razott a hideg, folyt rolam a viz, egy ejszaka alatt kb 3x cserelek polot mert csavarni lehet belole a vizet.

Vettem venynelkul kaphato lazcsillapitot, de nem segit, pedig mar delutan elkezdem szedni, hogy estere felkeszuljek... de nem igazan hat. Igaz olyan magas azota nem volt, max 39,1 volt tegnapelott. Most jelenleg 38,1 volt.

Voltam orvosnal, azt mondta h a vege fele kaptam el, nem ir fel semmit, vegyek torokfertotlenitot es urubben szedjem a lazcsillapitot, ezt be is tartottam... torkom jobb lett, de a laz nem mult el teljesen. Es ez pentek volt amikor voltam nala.

Teny hogy jobb lett a napokban,d e az ejszaka laz nagyon szar, es aludni is alig tudok. Huto furdo se segit, a borogatas sem, probaltam mindent mar kb.

de ez mar nem allapot hogy 8. ejszaka mindig laz, nagyon legyengultem, az otodikre alig tudok feljonni, es fogytam is par kilot ezido alatt, kb bo 2 kilot.


2018. márc. 27. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A tüdődet meghallgatta?

A torkodat megnézte?

A nyirokcsomóid nincsenek bedurranva?


Nincs véletlenül tüszős mandulagyulladásod?


Nekem akkor volt ilyen amikor mononukleózisom volt.

Ugyanez a nem múló láz és gyengeség.

2018. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy a lábadra hidegvizes zoknit húzol, nekünk ez be szokott válni. Ha nem múlik el menj vissza az orvoshoz.
2018. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen megnezte a torkon, es meghallgatta a tudom. Viszont akkor meg nem ennyire eros a kohoges, most kb en hallom levegovetelkor hogy horgo, sipolo hang jon ki.

Kiskoromban kivettek a mandulam.

Koszi a valaszokat.

2018. márc. 27. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, hogy újra meghallgassa a tüdődet, lehet most már gyógyszer kell.
2018. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig vartam hatha javul, de nem.. Holnap megyek az ügyeletre. :/
2018. ápr. 1. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2018. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!