Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrnyàlkahàrtya duzzanat sok...

Orrnyàlkahàrtya duzzanat sok orrcsepp használat után?

Figyelt kérdés
Több hónapig orrcseppet használtam mert nagyon beteg voltam, és most anélkül meghalok , semmi levegő nem jut az orromba, már olyan nyomás van a fejembe....és aludni se tudok :( Kérlek adjatok bevált tippeket, mi hozzá ezt helyre ;(
2018. márc. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt már régen megállapitották hogy egy hétnél tovább ezeket nem szabad használni mert kialakul a függőség.
2018. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vény nélküli orrcseppet csak kb. 10 napig ajánlatos használni pont az ilyen problémák elkerülése végett. Sajnos ki kell várni mig renbe jön a nyálkahártya. Legközelebb irass ki az orr-fül-gégésszel NASONEX orrcseppet. Azt folyamatosan használhatod akár hosszabb periódusok alatt. Elég szaftos ára van (kb.3500ft.) de megéri ha az egészségről van szó.
2018. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos tudom hogy nem szabadott volna, esetleg valami amitől jobb lehet, gyorsabb a regeneráció?
2018. márc. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!