Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Segitsetek!!


Nem tudom utoljára el mondani mikor ereztem magam ki pihentnek. Állandóan fáradt vagyok.... faj mindenem. Gyengének erzem magam. Sokat faj a fejem. Feküdni tudnék egesznap. Ninvs kedvem senkihez. Ha eszek sokszor rosszul vagyok tole, folyamatosan hízok, aludni nagyon nehezen alszok el, es rosszul is alszok. Közérzetem rossz. Idegess is vagyok eleg gyakran.  Koncentrácio zavarok. Szekrekedes. Kijott az arany erem is..Tudnek sírni állandóan. Kilatastalannak latom a jovom, nincs is kedvem hozza. Élni nem birok. Neha jo lenne ha csak nem is lennék....


27 eves nő vagyok. Van barátom nagyon szeretem ő az egyetlen jo dolog az eletembem.



2018. ápr. 17. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok stressz okozhat ilyen tüneteket (fáradtság, gyengeség, koncentrációs zavar), vagy a vashiány is.

Kérj egy labort a háziorvosodtól, teljes vérkép plusz vas plusz TSH (mert pajzsmirigy-alulműködésnek is sok tünete stimmel).

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerős ... nekem azóta van ez amióta van a kis fiam energia bomba már másfél éve nem tudom elmondani h ki vagyok pihenve vagy hogy de jót aludtam .... Benn voltam és vagyok sokat a lakásba vele és nem történik semmi kicsit monotonna vált minden ... nem mondom h unatkozom de olyan monoton mindig ugyanaz ... ettől lettem kedvetlen ... úgyhogy ez lehet ilyen pszichés dolog is szerintem .... néha elmegyek és sétálok magamnak egyedül mikor vigyáz ra az apja vagy kimozdulok ebből a monoton életből és már másképp látok mindent ... szeretem imádom a családomat a kis fiamat is nagyon persze ... olyan fáradt voltam és vagyok h sokszor elgondolkozok rajta h úr isten valami bajom van biztos .... este meg nem bírok aludni ... ezt maga a fáradtság is teheti én tapasztalatom ez .. nagykn kedvetlen vagyok ki futnek a világból is
2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!