Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Mit csináljak?

Mi van velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos lány vagyok. A felvételi miatt eléggé stresszes volt ez a hónapom, sokat tanultam, keveset aludtam, állandóan csak ezen kattogott az agyam. Múlt héten beteg voltam, 2 hete nem vagyok éhes, alig eszek pár falatot és hiába akarok, nem tudok enni, egyszerűen nincs étvágyam. Mostanában elég kedvetlen vagyok és egyedül érzem magam, fogytam is sokat, pedig igazán nem állt szándékomban... Nem tudom mi van velem, teljesen megváltoztam, és én ezt nem szeretném...

Teljesen tanácstalan vagyok... :'(



2018. febr. 4. 20:03
 1/4 tetris ***** válasza:
100%

Ennek oka vitaminhiány, napfényhiány lehet. Nincs veled semmi baj, csak lemerült az aksid. Enni pedig muszáj!!!

Beszélj édesanyáddal, ő biztosan tud majd segíteni!

2018. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, sétálj nagyokat, a friss levegőtől meg a mozgástól lesz étvágyad. Normális, hogy a stressztől rosszabbul vagy, de már túl vagy rajta, megcsináltad, kicsit lazíts, gondolom van valami hobbid. :)
2018. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit stresszeltél, hogy rám ment az idegeidre. Egyél naponta többször keveset, szedj vitamint, kapcsolj ki néhány órára, ne csak tanulj meg kattogj, foglald el magad valami mással is! Pld menj el moziba barátnőkkel vagy járj el mozogni, rengeteg folyadékot igyál, próbáld kerülni a stresszes életet, pihend ki magad, tedd azt ami neked is jó!
2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyébként soha nem értettem a suli miatt miért kell idegeskedni. Nekem is van egy érettségim ahova nulla tudással ültem be és átengedtek. De visszagondolva jó hülye voltam hogy az érettségi helyett nem szakmára mentem.

Szóvaaaal ne idegeskedj attol amugy sem lesz jobb a helyzet, az az igazi baj hogy nem tudok sok tanácsot adni mert soha nem vagyok ideges :'D

2018. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!