Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szervezetem a legkisebb...

A szervezetem a legkisebb fizikai terhelésre nagyfokú izzadással reagál. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
59 éves férfi vagyok minden szempontból egészséges. Ennek ellenére akár az utcán való normál tempójú menéstől is kiizzadok, nem beszélve a kerékpározásról. Az egészségügy melyik ága foglalkozik ezzel a problémával?

2018. ápr. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan több oka is lehet, én egyet tudok: pajzsmirigy-alulműködés. Kérj egy laborbeutalót a háziorvosodtól, teljes vérkép plusz TSH, abból elvileg kiderül. (Gyakorlatilag nem biztos...)
2018. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént, még süllyedést is néztek. Ezért tartom magam egészségesnek.
2018. ápr. 19. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:

És mennyi volt a TSH?

Esetleg antiTPO-t néztek? Ha nem, akkor még azt érdemes lenne, csak referenciatartományon belüli TSH esetén nem lehet TB-re. Privátban kb. 2000 FT.

2018. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!