Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanaxról szokott le valaki?

Xanaxról szokott le valaki?

Figyelt kérdés
Én régebben 1 évig minden este bevettem egy 0,25 mgos xanax felét alvás előtt. Legutóbb 7 hónapja , magánügyi okok maitt szedtem 2 hétig , akkor este egy 0,50 mg osat. Azóta csak ha olyan helyzet van mint pl nagyon stresszes élethelyzet veszek be egy 0,25 vagy 0,50 est attól függ. Legutóbb 1 hónapja vettem be , azóta semmit viszont vasárnap este kelett egy 0,50 es éjszaka. Most kicsit álmos fáradt vagyok még mindig .Jövőbeli terveim hogy tényleg ha csak vészhelyzet van vegyek be 1-2 szemet. A xanax ilyen kis mennyiségben is okozhat ilyne zavart? Azért tartok tőle ennyire mert láttam már xanaxfüggőt napi 10 mg szedés melett , hát nem egy élmény.. Mennyi ideig tart a kiürülés? Egyébként tudok aludni , nincs pánikroham , néha szorongás nehéz élethelyzet esetében nyúlok csak hozzá.

2018. ápr. 24. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!