Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettentően gátlásos vagyok....

Rettentően gátlásos vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hétvégente mikor megyunk bulizni, vagy csak egy kisebb társaságban vagyunk, rettentően feszült vagyok. Képtelen vagyok feloldódni egy buliban, nem tudok táncolni anélkül, hogy ne érezném magam rosszul és feszülten.Nehany baratom pedig annyira ki tud tűnni a tömegből a szövegeivel meg a poénjaival,es ha én megszólalok folyton úgy erzem, hogy tök gáz dolgot mondtam,meg furán neznek ram az emberek.Zavar ez a folytonos megfelelési kényszer,mikor nagyobb társaságban vagyunk, szinte végig csöndben ülök a helyemen es nezek ki a fejemből, meg sem szólalok.Csak egy kis alkohollal tudom magam jól érezni,olyankor már tökre feloldódom, de azért nem mehet ez így minden hetvegen minden buliban,azért fiatal vagyok és nem is nagy piás.Mit tehetnék, hogy képes legye egy kicsit feloldódni?

15/L


2018. ápr. 28. 14:47
 1/2 anonim válasza:
40%
Minek jársz buliba,ha nem érzed magad jól ott?
2018. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy pohár bortól még nem lesz semmi bajod. Csak ne vidd túlzásba. Gyakorolj! Csak ez a megoldás. Ha a pici ital segít akkor eleinte élj vele és ha lesz sikerélményed talán mahától is menni fog később. Csak mégegyszer: kicsi ital, nem berúgás! 🙂 Egyébként meg nem lehet mindenki egyforma. Van aki visszahúzódóbb. És nem nem mindenkinek a nagydumás csajok tetszenek. Akár el is fogadhatnád, hogy te ilyen vagy és ezzel nincs semmi baj. Esetleg gondoljozz rajta milyen programokon nem feszengsz, hol vagy felszabadult és próbáld oda elhívni a barátaidat. Nem biztos, hogy mindenkinek a buli való. Persze nem lebeszélni akarlak róla, mert jó tud az is lenni.
2018. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!