Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vegyem fel a harcot a...

Hogyan vegyem fel a harcot a frontokkal?

Figyelt kérdés

Migrénes vagyok, de ma, elvben már lecsapott pár helyen a vihar, itt semmi, de ugrál a vérnyomásom, vérzett az orrom.


Régen nem voltak ilyen gondjaim. 7 éve, szülés után alakult ki, azóta kínlódom. Mozgalmas munkaköröm van, átlagos testalkatú vagyok, egyedüli káros szenvedélyem a reggeli kávé.


Ha eső jön, idegbaj kerülget, feszült vagyok, hányingerem van, cseng a fülem.

Normálisan étkezem, vitaminokat eszek, figyelek magamra, ennél többet nem tudok tenni. Hogyan vészeljem át? Körzetim írt fel frontint..


2018. ápr. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Frontint be ne vedd! Normális országokban (pl. Kanada, Nagy-Britannia) már rég betiltották a benzodiazepineket, mert teljesen kiszámíthatatlan a hatásuk, és sokszor erőszakos bűncselekményeket követtek el különben teljesen normális emberek, akik ráadásul az orvos utasításait követték. Nálunk persze a vén hülyék jobban tudják, mert ők így tanulták a hatvanas években, tehát akkor jó lesz az, szedjed csak... Iszonyú erős rászokási potenciálja is van, ha abbahagyod, rövid úton meghülyülsz az elvonási tünetektől. Csak elvonókúrával lehet lejönni róla, de ezt sem kötötték az orrodra, ugye? Azért adják, mert a legegyszerűbb leszedálni mindenkit, és akkor nem panaszkodik.


A leírás alapján a vérnyomásod szalad fel, ha front jön. Ezt sokkal kíméletesebb módon is lehet orvosolni. Inkább erre írass fel tablettát. Ha sok rooibos teát és fokhagymát fogyasztasz, az is nagyon hasznos, de csak kiegészítésképpen.

2018. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! De önmagában nem értem ezt a vérnyomás dolgot, mert pl. kevesebb migrénem van, ma tompán fájt a fejem, vérzett az orrom..
2018. ápr. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!