Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS mitől ver gyorsan a...

SOS mitől ver gyorsan a szívem és szédülök? Lehet a melegtől?

Figyelt kérdés

alapvetően az elmúlt évben elég rossz a közérzetem, akkor kezdődött el elég durván a pánikbetegségem ami azóta is tart és elég gyakran, sokszor nap mint nap megörvendet a tünetekkel. fél éve voltam szívdokinál aki megvizsgált és semmi bajt nem látott.

tegnap óta megint úgy érzem, rosszul ver a szívem, de nem egészen úgy mint amikor pánikom van, hanem nagyon gyorsan, főleg amikor állok, megyek, de ülve és fekve sem túl jó. ezen kívül nagyon szédülök, úgy érzem bármelyik pillanatban összeesek, ez is a legrosszabb állva. ezért egész nap próbáltam az ágyamban pihenni. de ezután még rosszabb felállni és menni.

lehet ez a melegtől? meg keveset iszok, próbálom ezt pótolni, lehet ettől van még. de nagyon zavar és elég ijesztő érzés. szerintetek ezektől lehet? vagy mi mástól? hogyan szabaduljak meg ettől?

18/L


2018. ápr. 30. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
és ma reggel vérzett az orrom, nem tudom ez összefüggésbe hozható-e a többivel
2018. ápr. 30. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagy otthon? Ez esetben hívjál fel valakit vagy chatelj vagy olvass vagy hallgass zenét. Nincs semmi bajod, pánik. Egyél, igyál. A pánikbetegségedet nem kezelik akár gyógyszerrel akár pszichoterápiával? Kéne!
2018. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet magas vagy alacsony vérnyomás is. Ittál eleget? Ettél? Ha nem, akkor rajta!
2018. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors a válaszokat, egy kicsit megnyugtattak! próbálom elhitetni magammal is hogy csak pánik, de lehet most a szédülés miatt vagyok még nyugtalanabb. nyáron elkezdek járni pszichológushoz, de sajnos a szüleim nem engedik a gyógyszeres megoldást.

próbálom pótolni a mostanában kevés vízivást, és próbálom megnyugtatni magam, de nagyon nehezen megy.. remélem hamarosan elmúlik, mert szörnyen érzem magam.

ha valakinek vannak még tanácsai, szívesen elolvasnám, akár a pánik rohamok, akár alacsony vérnyomás ellen!

2018. ápr. 30. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani, de nyugodj meg semmi szervi bajod nincs.

Ha az orvos nem látott semmit akkor nem kell aggódni.


A szíveddel sincs gond, ezt csak te gondolod.

Próbálj másra gondolni, mert ha egész álló nap ezen jár az eszed akkor kialakítasz egy hamis betegségérzetet és meg is betegítheted magad.


Beszélgess, mozogj, sétálj, nézz filmet.


Remélem jobban leszel. :)


16/f

2018. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2018. ápr. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!