Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Két hónapos...

Szoptatós anyukák! Két hónapos a kisfiam és pár napja szédülök. Mindenki azt mondja a melegtől, meg hogy a szoptatástól. Más is van így? Szedtek valamit a vitaminon kívül? A vérnyomásom meg a cukrom is jó.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől vagy akár a kimerültségtől is. Nagyon sok folyadékot igyál, ha nem javul akkor jobb ha elmész orvoshoz. A szőlő cukor szokott segíteni, nekem a vércukor szintem szokott leesni.
2009. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Naponta min. 3 liter folyadékot iszok. A kimerültségtől is lehet? Ez egy picit megnyugtat. Három gyerekem van. Egy négy éves, egy 18 hónapos, meg a picur. Szóval nem unatkozom. Már be jelentkeztem laborba. Remélem nem lesz gond. Mégegyszer köszi és minden jót.

2009. júl. 30. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is anyatejes a babám, és szoktam néha szédülni. Nem tudom az okát, de a kimerültségre gyanakszom. Ha sikerül pihennem ugyanis, akkor elmúlik. Már mértem sokszor a vérnyomásomat, ami jó, és sokat iszom én is.
2009. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tényleg az a legjobb ha elmész egy laborba. Lehet vérszegénység az oka. Igen a kimerültség okoz ilyet már nem egyszer tapasztaltam csak nekem akkor remegés is társul hozzá. Könnyű lenne mondani, hogy pihenj többet hagyd a házimunkát, de 3 gyerek mellett nem olyan egyszerű.

enni is rendesen eszel, mert az is okozhat legyengülést.

2009. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta? Kiderült, hogy miért szédülté? (Most nálam is ez a helyzet, csak már hetek óta, laborom jó)
2011. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!