Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hasam alja,jobb oldalon. Már reggel óta. Reggelire ittam egy kakaót, a suliban ettrm rgy szendvicset (volt benne saláta és furcsa íze volt, de egyet haraptam csak bele, nem hiszem, hogy amiatt fájna). Itthon ettem tejbegrízt. Nem tudom milyen gyógyszert kéne bevennem, vagy mit csináljak, hogy ne fájjon. Ennyire még nem fájt szerintem a hasam.

2018. máj. 2. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Bélgörcs vagy vakbél, de akkor meg se tudnál mozdulni meg hánynál/fosnál is. Próbálj meg kakilni és tegyél meleget a hasadra. Ha nem múlik menj el orvoshoz.
2018. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vakbél nem lehet, az először bal oldalon fáj, majd mindenhol.
2018. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most estére már jobb. Megaztán aludtam egy jó nagyot, úgyhogy lehet az is segített. Köszönöm szépen a segítséget!
2018. máj. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!