Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől és miért van? Kezdjek...

EgyKérdő kérdése:

Ez mitől és miért van? Kezdjek félni hogy komolyabb bajom lehet? Bővebb lent, hosszúra sikeredett.

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó távkapcsolatom másfél éve aminek az utolsó 3-4 hónapjában rengeteget veszekedtünk.

Főleg amiatt hogy a lány beszélt egy másik fiúval és pár percre hanyagolt engem.

Amikor ezekről tudomást szereztem...(mert hát a messenger elárulja ha valaki kilép a beszélgetésből,méghozzá úgy hogy a jobb felsô sarokban a telefon jel melletti kamera jel körül eltűnnek a vibráló körök) ...tehát amikor ilyen volt és megkérdeztem tőle hogy vele beszél-e és válaszolta hogy "igen" akkor azon nyomban rosszullét jött rám aminek a következők voltak a tünetei : mellkasi égés/fájdalom/nyomás/remegés;nehéz levegővétel;verejtékezés;szédülés;hidegrázás és fázás még a plusz 30 fokos szobában is úgy hogy a tűzforró radiátornak nekidőlve pulóverben és takaróban ültem.

És ez a rosszullét addig tartott ameddig a veszekedés.

Azóta vége lett a kapcsolatnak kettőnk közt szerencsére,még a nyáron.

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal,akivel először barátságnak indult a kapcsolatunk majd több lett belőle.

Veszekedtünk párszor és még mai napig is kicsit összekapunk apró dolgokon,de megbeszéljük szemtől szemben,felnőtt ember módjára és kibékülünk.

Egyszer történt hogy Instagramon egy fiú akit követ(kevés magyar embert követ) hozzászólt a képéhez.

Amikor ezt megláttam szóvá tettem azonnal a barátnőmnél,és újra rám jőtt az a rosszullèt amit fentebb leírtam,csak ez sokkal rosszabb volt.

Sokkal jobban égett az egész mellkasom;pontosan a szívemnél pedig hihetetlenül fájt és sokkal de sokkal jobban égett mint az egész mellkasom;remegés;szédülés;pánikroham;nyelni képtelen voltam és a többi.

Utána olvastam pár perce és megtudtam hogy ez a szívinfarktus jele.

Viszont egyszersem kötöttem ki emiatt a kórházban.

Teszem hozzá nem dohányzom,nem drogozom,nem alkoholizálom,nem iszom energiaitalt,nem kávézom. Nagyon megvetem az első három szokást,és gyűlölöm is.

Nagyon szentimentális,ragaszkodó,odaadó,szeretetteljes és őszinte fiú vagyok egy olyan emberrel akit teljes szívemből szeretek és akiért az életem adom bármikor,jelen esetben a barátnőmmel.

Talán azért lehettek ezek a rosszullétek mert félek hogy elveszítem a barátnőmet aki nagyon hűséges ahogy én is. Hihetetlenül őszinték vagyunk egymáshoz,mintapár vagyunk ha lehet ezt mondani. Felfoghatatlanul szeretjük egymást.

Ahogy Ő mondja : a lányok álma vagyok,és minden fiú példát vehet rólam/tőlem,és számára én vagyok a legtökéletesebb ahogy Ő is számomra.

Azért írtam ilyesmiket le mert lehetséges hogy attól voltak ezek a rosszullétek mert féltem hogy elveszítem Őt és hogy mást fog szeretni. Még mindig együtt vagyunk.

Kérem válaszoljatok a vastag betűs kérdésre és bővebb információt is elfogadok. Akivel volt már ilyen az írja meg. Kicsit hosszúra sikeredett,ne haragudjatok meg.

Normális,megértő kommenteket várok.

Köszönömszépen előre is.

🍕



#szeretet #érzés #kötődés #emberi kapcsolat #örökké tartó szerelem.
2018. márc. 29. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichoszomatika.

Nem akarlak oltogatni, de hidd el, sehová nem vezet a kapcsolatfüggőség és a féltékeny birtoklási mánia. Ez a megfigyelgetés,mhogy mikor zöld, mikor van fönt húhaláttadenemválaszolt, stb stb stb, ezek nagyon beteg dolgok.


A szeretet nem feltételekhez kötött. A szeretet ad és elfogad.


Minden kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet.

A jelenetek, a dráma, a veszekedés, az energiavámpírkodás, a játszmák kizárják a kölcsönös tiszteletet.


Sajnos (nem te vagy egyedül) a ma embere nem tiszteli és nem szereti eléggé önmagát. Aki rendben van magával, akiben van kellő önszeretet, akiben nem borúlt fel a lelki harmónia, az nem teszi ki magát afféle dolgoknak, ami a kérdésedben szerepel.

Ne függj másoktól. A hangulatod és az önértékelésed ne legyen alárendelve senkinek és semminek.


Nem kell félni soha senki elveszítésétől. Az ilyen nem neked, hanem saját magának mond nemet. Gondolj arra, hogy a te időd és energiád is van olyan értékes, mint neki a sjátja. Egy kapcsolatot nem akarhat csak az egyik. Akarja ő is! Ha meg nem, akkor nem a te embered.


Gyakorold az önszeretetet. Vannak rá technikák. Így nem leszel rosszul azért, mert a phuntzee másfelé kacsintgat, hanem tökőszintén leszarod.

2018. márc. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Valami öröklött élmény berögzülése (transzgenerációs ok) vagy reinkarnációs emlék. Kineziológus, családállító vagy hipnoterapeuta tud segíteni.
2018. márc. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első kettő válaszolónak nagyon szépen köszönöm,ment a zöld ujjacska. Harmadiknak pedig...haver...jobb lett volna ha inkább tovább lépsz vagy görgetsz a kérdésem láttán. Nagyon nagy badarságokat írtál össze ezt te is tudod nagyon jól. Nem ismered a kapcsolatunkat,nem ismered se Őt se engem. Ugyanolyanok vagyunk,ha egy lány írna az én képem alá,Ő is ugyanúgy kiakadna mint én. Feküdj le magadnak haver.
2018. márc. 29. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

"Utána olvastam pár perce és megtudtam hogy ez a szívinfarktus jele."

Aha. Tudod, kérdező, ha minden féltékeny ember szívinfarktust kapna, már rég kihalt volna az emberiség.

2018. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!