Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet gyorsan elaludni...

Hogy lehet gyorsan elaludni ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Errefelé nagyon meleg van, és így nagyon nehezen tudok csak elaludni, meg közben azon is gondolkozok, hogy "remélem el tudok egyáltalán aludni így, mert ha nem, akkor másnap olyan leszek, mint a mosottsz*r" :S Elég rossz ez így, mit lehet tenni?
2010. jún. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyitott ablaknál, meztelenül, vékony valamivel betakarózva.
2010. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt is ez a helyzet. Este sötétedés után ki szoktuk nyitni az ablakot, az ajtót, mindent, hogy legyen légmozgás. Takaró nélkül alszunk. Lefekvés előtti hűvös zuhany is segít. És ne mérgelődj/idegeskedj az alvás miatt, mert akkor még nehezebben fog menni.
2010. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek elalvási gondjaim. Egy strapás munkahelyen 12 óra meló + 2 óra buszozás után, örülök, ha ágyat látok és végre alhatok...
2010. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakjatok az ágyal szemben egy ventillátort. és kapcsoljáok be nekem bevált vékony takaroval takarozzatok. ebbe a melegbe csak az segit. mármint aqki birja mert valaki huzatot is kaphazt tölle. vagy nem tudom az abblakkal nem vagyok barátségba mert bejönnek a szunyik.
2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 hét dög meleget után még simán tartható egy családi házban a max 24 fok, ha az ember előtte ügyes volt, a meleg idején meg nem nyitogatja az ablakot, hogy "had járjon a levegő" (Meglepően sokan egész nap bukón hagyják, aztán meg siránkoznak).

Panel az más tészta.

2010. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Most nincs meleg(szerencséééére...kopp-kopp-kopp), de így is nehezen tudok aludni, reggel meg nehezen kelek fel :S De még mindig sokkal könnyebben, mintha meleg lenne...
2010. jún. 16. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!