Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen melegben hogy tudtok...

Ilyen melegben hogy tudtok elaludni? :S

Figyelt kérdés

Mert én iszonyú nehezen..,most is 30 fok van a szobámban:(

Pedig reggel kelni kell,de ilyenkor beletellik 1 óra is mire a nagy forgolódás után eltudok aludni,reggel meg mint a mosottsz@r kb..:D Nektek is ilyen nehéz elaludni,illetve milyen praktikát alkalmaztok,hogy könnyebben tudjatok csucsulni?


2010. júl. 12. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 30,7 fok volt lefekvés előtt. Bekapcsoltam a klímát és "lehúztam" 28 fokra. Muszáj volt, mert van egy két éves gyerekünk, nem alszik el, csak dobálja magát... Mostmár nyitva az ablakok, de visszament 29 fokra. :( Utálom én is...
2010. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csinálj a lakásban kereszthuzatot, nappal sötétíts be. Így nálam elviselhető bőven, pdig a gép fűt fél éjszaka, amíg online vagyok.
2010. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bár én nem vagyok gyerek (29) de én is csak úgymond dobálom magam...,nem elég,hogy napközben úgy izzadok,mint aki zuhanyzott,még most is:( Naaaagyon nem csipázom!!
2010. júl. 12. 22:39
 4/19 A kérdező kommentje:

Most nyitva van minden ablak,csak nincs széljárás:(

Napközben meg dolgozom nem vagyok itthon és természetessen mielött indulok reggel besötétitek,de igy is 30 fok van...

2010. júl. 12. 22:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek! Kereszthuzatot nem tudok csinálni, áll a levegő. A ventilátor búgásától sem tudok elaludni, de ha kikapcsolom, akkor meg a melegtől nem. Egész délelőtt besüt a nap, hiába sötétítek be, iszonyú meleg, párás a szoba :(
2010. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
húú,hát nem irigyellek Téged se..,nekem is kb. ugyanez a helyzet:/
2010. júl. 12. 22:52
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy alszom, mint az ágyú. Amikor 10 fok van éjjel, sokkal inkább felébredek, és forgolódom, mert fázom.
2010. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én simán elalszom.. azzal van a legnagyobb gondom, hogy hajnalban mindig rámjön a pisilhetnék, és utána nem tudok visszaaludni:(
2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Irigyellek Titeket,hogy könnyen elalszotok ilyen kánikulában...,most még meleggebb van,ááá már teljesen ki vagyok:s
2010. júl. 13. 18:01
 10/19 anonim válasza:

én 12 vagyok és ügyan ügy nem tudok eleludni és holnap megyek kirándulni

mais mentunk aquaparkra ésma is felkelet kelteni!!!

2010. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!