Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlzott izzadás esetén mi a...

Túlzott izzadás esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már évek óta teljesen megnehezíti a mindennapjaimat :(

A hátam, a derekam felett olyan mértékben izzad, hogy valamelyik nap kb 20 perc séta után amikor hazaértem és hozzányúltam a hátamhoz, rendesen vizes volt a kezem. Mintha zuhanyoztam volna. De a hónaljam, se a homlokom és sehol máshol nem izzadok, csakis a hátamon, de ott brutál módon.

Emiatt nem járok szinte sehova mert szégyellem. Teljesen mindegy milyen színűt veszek fel. Van egy olyan pólóm ami pont azon a részen nem érintkezik sehogy a hátammal de hát azt sem hordhatom mindig, ráadásul az kicsit alkalmi kinézetű is.

Szombaton randizom és fogalmam sincs mit csináljak vagy vegyek fel, lemondani meg nem akarom emiatt. Anno próbáltam a hintőport. Nem a leghatásosabb... Mit tehetnék? :(

21/L


2018. máj. 10. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász, és légy rendíthetetlen. Nem hiszem, hogy egyedül vagy ezzel a világon. Biztos van és valami kezelés.

A tv-ben egyszer láttam, hogy egy lánynak injekciókúrával csökkentették a túlzott hónaljizzadást. A tenyere is mindig vizes volt. És ez segített neki.


Esetleg írj a webbeteg.hu-ra egy kérdést az orvosnak, hátha ő többet tud.


Keresgélj neten, kremmania.hu-n, érdeklődj patikákban az asszisztensektől.


Amit én használok izzadásgátlónak az a Murnauers Minerals, ilyen sótömb, DM-ben vettem, nekem hatásos, bár én nem vagyok annyira izzadós.


Sok sikert! :)


20L

2018. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!