Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóros izzadás ellen mi a teendő?

Kóros izzadás ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon izzadós vagyok hónaljban.És nem tudok ellene mit tenni.pl. ha suliba megyek és ott vagyok akkor izzadok,meg ha társaságba megyek,de ha itthon vagyok vagy rokonokhoz megyünk nem izzadok.Nem értem a dolgot.Lehet hogy a stressz?Már kipróbáltam ilyen spréket ellene ,de semmit nem használnak.És nagyon kényelmetlenül érzem magam ilyenkor,ha ott egy nagy folt. Kérlek segítsetek!!! van erre vmi megoldás,vagy vmi tapasz v valami?

2012. máj. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Használj szódabikarbónát, "hintőporozd" be vele a hónaljadat! Sokkal hatásosabb, mint bármilyen deo.

Időnként meg is moshatod vele az izzadós helyeken magad, 1 liter vízbe 1-2 evőkanál szódabikarbónát oldj fel.

2012. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ez segíteni fog?és ezt milyen gyakran kel végezni?
2012. máj. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!