Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet agyrázkódás?

Ez lehet agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az történt velem, hogy lakásban a polc szélébe (tompa) belevertem a fejem hátsó részét. (Kutacs környéke) akkor fájt de elmúlt, ez történt tegnap 11 körül. Hajnali 2ig semmi bajom nem volt, azóta meg faj a fejem. Tompán és semmi egyéb tünetem nincsen. A fogam meg az állam fáj, de nem hiszem, h van összefüggés :) Ebből lehet bármi vagy pár nap es a fejfájás is elmúlik? Nem ott fáj a fejem ahol bevertem hanem nagyjából ah egész fejtető. Köszi előre is 24/L



2018. máj. 14. 14:26
 1/1 Uther96 válasza:
nem kaphac olyan konyen agyrazkodast es ha kapsz eszmeletedet is veszited 1 kicsi idot es el felejtesz dolgokat fejfajas lehet stresztol magnezium hiany probaj vele kevesebet foglalkozni :D
2018. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!