Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzek ok nélkül dühöt?

Yuno96 kérdése:

Miért érzek ok nélkül dühöt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen random helyzetekben rám tör egy nagyon erős düh érzés. Nem váltottam soha senkivel egy hangos szót soha nem veszekedtem/verekedtem. De kb egy éve teljesen véletlenszerű helyzetekben akár ha csak otthon ülök egyedül akár egy beszélgetés közben rám tör ez az érzés.(vérnyomásom felmegy de nem török ki meg semmi. (a válaszokat előre is köszi)

2018. máj. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki soha senkivel nem váltott egy hangos szót, nem veszekedett. Ha mégis van, akkor pont azért érzel dühöt, mert az elfojtott indulatoknak ki kell törniük. Nyugodtan merjél haragudni akkor, amikor erre épp okod van, hogy ne akkor jöjjön ki, amikor semmi okod nincs rá.
2018. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2023. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!