Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agydaganaton kívül mire...

Agydaganaton kívül mire utalhatnak még ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Hetekkel ezelőtt kezdődött az, hogy ültem például az iskolában és a semmiből megszédültem. Nem tartott sokáig de mindig nagyon megijedtem. Elkezdtem arra gyanakodni, hogy azért van, mert szinte semmi vizet nem iszok. Odafigyeltem a folyadékfogyasztásra és rendbejöttem. Valamint ekkor elég sokat stresszeltem a suli miatt. Mostanában a tarkómat "merevnek" érzem illetve recseg - ropog a nyakam, gondoltam felkeresek csontkovácst. Olvastam az agydaganatról és kezdtem parázni és néha megint rám jön a szédülés, főleg ha gondolok rá és néha fáj a fejem is,de az szerintem a nyakammal is lehet összefüggésben. Amúgy vérvételem és vizeletvizsgálatom volt mostanában ha az számít valamit, azokon minden rendben volt, viszont magnéziumhiányom van. Neurológiai vizsgálat kéne?
2018. máj. 24. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy daganat sokáig tünetmentes is lehet és többnyire erős fejfájással járna.Ha valóban bevált a több folyadék bevitel,akkor szerintem alkalmazd most is bátran.Naponta amúgy is legalább 1,5-2l lenne az alap.Valószínűleg túl stresszes vagy,feszült,heti pár óra mozgás,sok alvás,egy kis kikapcsolódás hidd el csodákra képes! :)
2018. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisse hipochonder vagy, ha ennyibol agydaganatra tippelsz, pedig magad irtad h folyadekra figyelestol is javult. Lehet h van egy enyhe szorongasod, az is okoz hasonlot.
2018. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Magas vernyomas
2018. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nyaki csigolyától is lehet a szédülés, de vízhiány és alacsony vérnyomás is okozhat ilyen tüneteket.

Nyaktornát csinálj naponta, neten találsz többet is.

2018. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utalhat még arra, hogy:

- huztatot kaptál

- folyton csak egy irányba nézel, és beállt a nyakad

- vérnyomás

- elaludtad a nyakad

- túlzott koncentrálás, stressz

- kialvatlanság

- kevés folyadékbevitel

- és még 1000 dolog.


Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

És még egy jó tanács: SOHA ne guglizz rá betegségekre. Tízből kilenc találat szerint daganatos leszel. Ne diagnosztizáld magad, az az orvos dolga.

2018. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Még annyi, hogy amikor fáj a fejem leginkább hátul, a nyakamat is érintve és tarkó.

2018. máj. 26. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiegyenesedett nyaki lordosis

A helytelen testtartástól

2018. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!