Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen problémára utalhatnak...

Milyen problémára utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Mostanság elég gyakran úgy érzem, hogy afféle "bizonytalanság érzés" kerít hatalmába, nem érzem magam alatt stabilnak a talajt.

A probléma erősödik, ha sokáig fókuszálok egy pontra, ezért ha valaki sokáig beszél hozzám, nem tudok végig a szemébe nézni, mert úgy érzem, szédülni kezdek.

A szédülés egyensúlyzavar in


2017. jún. 10. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Véletlen lenyomtam az entert.

Szóval, a szédülés inkább egyensúlyzavarként jelentkezik.

Tudja valaki, mi lehet ez és hogyan kellene kezelni?

2017. jún. 10. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is így vagyok mostanában...
2017. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? :O
2017. jún. 10. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan,én se tudok sokáig így valakivel beszélni,nem tudom mitől van.
2017. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így vagyok én is, közben mindenhova nézek, különben teljesen elszédülnék. Meg egy idő után, mintha el is mosódna...
2017. jún. 10. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok minden állhat a háttérben,ezért én elmegyek vérvételre,vérnyomásmérésre első körben,elkezdek szedni vasat.
2017. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktad úgy érezni, hogy járás közben - vagy igazából járástól függetlenül is -, ha sokáig nézel egy pontot, akkor olyan, mintha igazából - ez furán hangzik -, de ott se lennél? Mintha álmodnád, vagy nem is tudom?

Járás közben nem érzed instabilnak a talajt?

Fejmozgatásra is érzed a tüneteket?

2017. jún. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!