Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhatnak a füleim és a...

Mitől fájhatnak a füleim és a nyirokcsomóim az állkapcsom alatt?

Figyelt kérdés
Hol az egyik,hol a másik oldalon fájdogálnak. Mandulám nincs,illetve voltam fül orr gégészeten,és ott sincs gond. Már nagyon unom hogy nem nagyon múlik,ez megy hetek óta. Volt hogy nem nagyon éreztem egy két napig,aztán megint. Ide.oda vándorol a fájdalom. Most milyen orvoshoz menjek már el vele? Valakinek esetleg tapasztalata van ebben?
2018. máj. 25. 19:00
 1/3 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Pl. nyitott ablaknál alszol.
2018. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tippek:

- huzat

- erőteljes jod hiány

- nem fájó foggyulladás

2018. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyulurez válasza:

Én is így voltam. Hónapok óta ott van az állkapcsom alatt az a csomó. Voltam vele röntgenen, ultrahangon. Végül a belgyógyászaton elküldtek egy vérvizsgálatra és ott derült ki, hogy Epstein barr vírusom van és attól van bedagadva. Ez akkor jön elő mikor legyengül az immunrendszerem. Nálam ez azzal is jár, hogy hólyagos lesz a szám is.

De szerintem, ha elmész belgyógyászatra ott elküldenek mindenféle vizsgálatra és ott majd kiderítik.

2018. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!