Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen koffein alternatíva...

Milyen koffein alternatíva létezik?

Figyelt kérdés
Immunis lettem a kofefinre. 600-800-900 mg koffein megse kottyan.
2018. máj. 27. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk állj le róla...
2018. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja persze. Ha 20 éves vagy és most kezdtél el kávézni akkor lehet, hogy nem, bár hihetetlen számomra, hogy jól számolsz és ennyi koffeint te beviszel. Mivel viszel be ennyit egyáltalán ? Csak Mert egy jó erős fekete kávé 80 mg-nál nem tartalmaz több koffeint.

Én megiszok ennyit az 100 %, de én már vagy 20 éve kávézok. Ha későn iszom akkor aludni nem tudok, ha orvoshoz megyek, előtte benyomok vagy 3at és ez meg is mutatkozik a pulzusszámon, ugyanis ez a mennyiség majdnem már egy teljes napi adagja a szervezetemnek, a legfelső-határ és erre még rá iszok a nap folyamán. Na de én már felvagyok vele töltődve, te viszont nem hinném. Szal valamit elnézel, elszámolsz te , az tuti biztos.

2018. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan alternatíva létezik, hogy veszel a cikória kávéd helyett egy zacskó igazi kávét , mert amit te iszol az nem az.


Hadd kérdezzem már meg , óránként neked van időd arra, hogy igyál egy pohár kávét (?) nem hiszem. 10-11 pohár méregerős fekete kávét kellene meginnod , hogy a 8-900 mg kijöjjön. Tablettába, de semmilyen formában ezt nem tudom elképzelni és elhinni sem.

2018. máj. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg energia italos vagy, 2 liter 300 mg, feltéve ha igazi és márkás. Az meg pont a normál bevitel egy napra. Nem hinném azt sem hogy te ennél több folyadékot megtudsz inni egy nap. Szóval akkor mire is voltál kíváncsi tulajdonképen ?
2018. máj. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kávézom.


Naturland koffein tablettát szedem.

2018. máj. 28. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
teával próbálkozz, ugye tein stb, egy halom alfaj..
2018. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!